lg ericsson iPECS emg80, emg800 Telefon santrali

lg ericsson eMG80


Hibrit IP Haberleşme Platformu lg ericsson iPECS eMG80

iPECS eMG80, optimize edilmiş IP/TDM Hibrit anahtarlama platformunda çalışan VoIP teknolojisi kullanmaktadır. IP ağlar üzerinden sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilme yeteneği, iPECS eMG80 ile basit ve düşük maliyetli bir şekilde KOBİ’lerin verimli ve üretken uygulamalara erişmesine olanak sağlayan mevcut Hibrit teknolojilere göre üstün avantajlar sunmaktadır.

KOBİ'ler için sorunsuz büyüyebilme

iPECS eMG80 ile 8~12 kullanıcıya kadar küçük ölçekte başlayabilir ve sorunsuz bir şekilde 100 porta kadar büyütebilirsiniz. Çok seçenekli kabin (KSU) yapısı kullanılmasıyla 2 farklı KSU seçeneği ve bir genişletme KSU’su ile dinamik bir sistem oluşturacak şekilde yapılandırma yapılabilir. iPECS eMG80 küçük ölçekli ve gelişmekte olan işletmelere uygun maliyetli iletişim ve orta ölçekli işletmelere genişleme imkânı sunmaktadır.

Basit kurulum ve bakım

iPECS eMG80, sistem konfigürasyonu ve bakımı için yenilikçi ve basit bir çözüm olan gelişmiş HTML5 tabanlı Web yönetim ara yüzü kullanır. Web Yönetim Kurulum Sihirbazı, Türkçe veya başka bir dilde kolay bir temel kurulum için basit birkaç adımdan oluşan temel kurulumu sağlar.

Düşük maliyetli ve genişletilebilir VoIP teknolojisi

iPECS eMG80 platformu, düşük maliyetli SIP dış hat hizmetleri, ofiste ve dışarıda mobilite, uzaktan bağlana bilirlik ve coğrafi sınırların üstesinden gelmek için maliyetleri en düşük seviyeli çok şubeli ağ hizmetlerini destekleyerek gelişmiş VoIP teknolojisini içermektedir. Zengin özellikler ve uygulamalar.

Lg ericsson ipecs emg800 Telefon santrali, Kurumsal İletişiminizi iPECS eMG800 İle Dönüştürün

Şirketiniz IP Telefon Hizmetlerine geçiş yapmayı düşünüyor mu? Geleneksel telefon hizmeti ortamınızı koruyarak son IP teknolojisine sahip olmak ister misiniz? iPECS eMG800, esnek IP dönüştürme yeteneği ile hem IP telefon hem de TDM sisteminin işlevselliğini sağlayarak KOBİ ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. iPECS eMG800, PSTN, IP ve mobil ağlarınızı entegre eden oldukça güvenilir, genişletilebilir ve zengin özelliklere sahip bir iş platformudur ve işinizdeki verimliliği artırır. Telefon Santral Sistemleri Ankara. LG Ericsson yetkili bayisi. Ankara.

200