KALİTE POLİTİKASI

Biz Kimiz

      Şirketimiz dağıtım tesisleri, yüksek yapılar, yönetim binaları, iş alışveriş merkezleri, akıllı binalar, otel ve tatil köyleri, toplu konutlar, sosyal tesisler, kültür merkezleri, organize sanayi bölgeleri v.b. yapı ve tesislerin elektrik, elektronik, güvenlik ve otomasyon sistemlerinin komple projelendirilmesi ve malzemeli olarak montajının yapılması konularında faaliyet göstermek amacıyla 1992 yılında kurulmuştur.

       Şirketimiz kuruluşundan bu yana, teknolojinin son ürün ve hizmetlerini kullanarak, müşterilerine en yenilikçi ve güvenilir çözümleri sunmayı ilke edinmiş, bu anlayışından ödün vermeden sürekli gelişimi hedeflemiştir.

       Şirketimiz bugüne kadar kusursuz projeler üretmeyi, taahhüt ettiği tüm uygulama işlerinde de hatasız ve zamanında teslimi başarmış, müşteri memnuniyetini sürekli arkasında alarak, artarak büyüyen bir iş potansiyeli ve sürekli güncellenen bir referans listesi ile yoluna devam etmektedir.

Takım Çalışması

      Firmamız bünyesinde çalışan, satış ekibi, mühendis kadrosu, tekniker, teknisyen ve montaj elemanları konusunda deneyimli ve iyi referansları olan kişilerden oluşmaktadır. Aynı zamanda özel ihtisas gerektiren konularda da konusunda uzman teknik danışmanlarımız vardır.

Zamanında Teslim

       Vakit nakittir. Müşterilerimizin vaktinin ne kadar değerli olduğunun bilinciyle çalışma hayatımızın her alanında verdiğimiz sözleri zamanında gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.

Sürekli Gelişim

        Teknoloji yakından takip etmek, sürekli gelişen ve değişen dünyamızın getirdiği yeniliklere uyum sağlamak ve müşterilerimizi bilgilendirmek bilgileri paylaşmak ve bilginin gücüyle büyümek ana prensiplerimizdendir.

Güvenilirlik

        Güvenilir olmak ve bundan ödün vermemek asla vazgeçmeyeceğimiz prensibimizdir.

Kalite

        Kalite standartlarına uygunluk ve bunların sürekli denetlenmesi verimliliğimizin temelidir. Gerek proje hazırlama tekniğinde gerekse uygulamalarımızda yürürlükteki teknik standartlar, yönetmelikler, uluslararası standartlar ve TSE standartları yol göstericimizdir. Bu standartların yetmediği durumlarda uluslararası standartlara uygun malzeme kullanılır.