, Bticino Görüntülü Diafon Sistemleri, bticino d45 serisi diafon sistemleri, ankara bticino diafon servisi, bticino diafon sistemi satış

           Bticino Görüntülü Diafon Sistemleri bütün bu olanaklar tamamen dijital bir sistem olan Bticino (bus) interkom sistemleri ile gerçekleşmektedir. Sistemde sadece 2x0,50 mm2 bükümlü kablo kullanılması yeterlidir. İtalyan menşeli olan bu ürün Legrand güvencesinde Türkiye'ye ithal edilmektedir.

           Piyasadaki en kaliteli diafon sistemleri grubundan birisidir. Firmamız Ankara bayisi olarak yaklaşık 8 yıldır satış, servis ve kurulum hizmetleri vermektedir. Son derece tecrübeli ve profesyonel olan ekiplerimiz montaj sırasında büyük titizliklikle çalışmaktadır.

           Satış sonrası servis anlayışımız ürünün kalitesi bakımından hassas bir şekilde yürütülmektedir. Siz değerli müşterilerimize hizmette sınır yoktur anlayışıyla sadece ürüne garanti değil memnun kalacağınızın garantisini de vermekteyiz.


 Bticino 3,5 '' LCD Ahizesiz monitör (D45 Serisi) Bticino 321011

bticino 321011 3.5 inç TFT alarm fonksiyonlu monitör. LED aydınlatmalı standart interkom, kapı arama, güvenlik merkezi arama ve kırmızı SOS butonuyla donatılmıştır. 12 farklı zil seçeneği Sıva-üstü montaj.

 


 Bticino 7'' inç Ahizesiz Renkli monitör (D45 Serisi) Bticino 322050)

 

Bticino 322050

7” düşük güç tüketimli LED aydınlatmalı LCD ekran/Yüksek mukavemetli ABS plastik kasa/Çekici, kolay temizlenebilen akrilik tuşlar. Alarm yönetimi ile bütün interkom fonksiyonları/Farklı çağrı tiplerine göre seçilebilen 12 farklı zil tonu. Bticino D45 Yüksek gerilim koruma Özelliği / Duvara montaj.


 Bticino D45 Serisi Apartman Renkli zil paneli.Bticino 322010

Bticino 322010 Bütün bu olanaklar tamamen dijital bir sistem olan Bticino (bus) interkom sistemleri ile gerçekleşmektedir. Sistemde sadece 2x0,50 mm2 bükümlü kablo kullanılması yeterlidir. Bticino interkom sistemleri ile Bticino akıllı ev otomasyon sistemleri birbirlerine entegre edilebilir olup evinizi Bticino MyHome akıllı ev otomasyonu tercih ettiğinizde görüntülü interkom ünitesi bir senaryo anahtarı görevine sahip olur ve evinizi bu ünite üzerinden yönetebilirsiniz.