Panasonic KX-HTS32 Kompakt Hibrit IP-PBX Telefon Santrali

Panasonic KX-HTS32 İp Telefon Santrali


Panasonic KX-HTS32 Kompakt Hibrit IP-PBX Telefon Santrali, Gelişmiş bir Hibrit IP-PBX Sistemi’dir. 

Panasonic KX-HTS32 Başlangıç kapasitesi olarak 4 Analog Harici, 8 Analog Dahili, 6 SIP harici ve 12 SIP dâhili hat kapasitesine sahiptir. KX-HTS32 Telefon santrali 8 Analog harici ve 24 dâhili hat kapasitesitesine tevzi edilebilir..

Panasonic KX-HTS32, SIP trunk'ı hazır bir Sistem’dir ve IP kullanımı için ayrı cihaz almak gerekmez. Bir diğer yegâne özelliği ise, dâhili router ve dâhili Access point'tir. Panasonic KX-HTS32 bir ses işlemci platformu ve ayrıca bir network cihazı olarak çalışır.

Panasonic KX-HTS32 için uygun geniş bir terminal grubu vardır, SMB işleri için ideal iletişim sağlarlar. Bu sistem ayrıca kurulum ve bakım için özel bir pratiklik sağlar. KX-HTS32 dâhili özellikleriyle size bir çözüm getiriyor.

Arayan Kimliğini gösterme, çağrı yönlendirme, sesli mesaj bildirimi ve otomatik operatör, Konferans Çağrı özellikleri, Paging özelliği seçenekleri, İzleme özellikleri. Video konferans yeteneği, Tak çalıştır kurulumu, Uzaktan programlama ve bakım.

Panasonic KX-HTS32 Kompakt Hibrit IP-PBX, küçük ve ev tipi ofis (KOBİ) işletmelerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirildi. 

IP ve geleneksel Hibrit sistem olarak KX-HTS32, harici SIP hat hizmetlerine uyum sağlamak amacıyla yeni ve dinamik bir iletişim çözümü oluşturmak veya mevcut PBX sistemine sorunsuz bir şekilde uyum sağlamak için kullanılabilir.

En yeni hepsi bir arada platformu. PC ve akıllı telefonların bağlanabilmesi için gereken Wi-Fi erişim noktası, çoklu harici SIP kapasitesi, çağrı fonksiyonları da dâhil olmak üzere birçok ihtiyaç duyulan işlev ve özellikler sistem yapısı içine dâhil edilmiştir. Cihaz ayrıca KX-HDV ve KX-NTV serisi ürünlerimizle birleştirilerek tam anlamıyla bir iletişim ve izleme sistemi oluşturmaktadır.

Mükemmel taşınabilirlik. Seyahat halindeyseniz aramalar kesintisiz bir şekilde akıllı telefonunuza yönlendirilebilir. Başka bir meşguliyetiniz olması durumunda ise e-posta aracılığıyla akıllı telefon veya PC'nize sesli mesaj bildirimleri alabilirsiniz. Paging özelliği seçenekleri, önemli bilgilerin farklı konumlardaki çalışanlar arasında kesintisiz olarak yayınlanmasını mümkün kılar.

Projeleriniz için lütfen müşteri temsilcimizden fiyat isteyiniz.