Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

Bekçi Kontrol Sistemleri


Devriye Tur Kontrol Sistemleri

Sentinel Bekçi Tur Kontrol Kalemi, Guard tour Bekçi Tur Kontrol Kalemi, Q BT 1000 Bekçi Tur Kontrol Sistemleri, BT 300 bekçi tur sistemleri, Bekçi tur devriye kontrol sistemleri Ankara.

Belli periyotlarla kontrol edilmesi gereken, devriyeye çıkılmasına ihtiyaç duyulan her yerde kullanılan, birçok farklı amaca ve kullanıma hizmet eden, hızlı, el tipi, kurulumu ve kullanımı kolay otomasyon ve devriye tur sistemleridir. Fabrika, depo, şantiye, askeri birlikler vb. mekânların güvenliğinden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman kontrol ettiğini belirleyen ve alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayan bilgisayar tabanlı devriye tur kontrol sistemidir.

Bekçi devriye tur kontrol sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin. Sentinel Bekçi Tur Kontrol Kalemi, Guard tour Bekçi Tur Kontrol Kalemi, Q BT 1000 Bekçi Tur Kontrol Sistemleri, BT 300 bekçi tur sistemleri, bekçi tur devriye kontrol sistemleri Ankara.

GPRS-GPS model Tur Kontrol Kalemi ile güvenlik personelinizin devriye sırasında karşılaştığı acil durumlarda panik butonu ile yardım istemesi ve bu durumun geriye dönük raporlanması sağlanabilmektedir.

Telesistem JWM markasının JWM5000V5, 5000V8 (LCD ekranlı, Darbe sensörlü ve El fenerli), 5000P5+( GPRS-GPS) ve XGUARD Parmak izi okuyuculu, El fenerli ve LCD ekranlı vs. ürünleri ile ilgili olarak gerek satış gerekse servis konusunda deneyimli ve uzman kadroları ile hizmet vermektedir.