Panasonic KX-NS500 Telefon Santrali

Panasonic KX-NS500 Telefon Santrali


Panasonic KX-NS500 ile yüksek kalitede iletişim imkânı.

Küçük ve orta ölçekli ticari işletmeler için akıllı Hibrit PBX sistemi

Başlangıç olarak 6 analog dış hat, 16 analog dâhili hat ve 2 sayısal iç Hat’tan ibarettir. İsteğe göre harici kart ve lisans eklemeleri ile 190 harici ve 288 dâhili kapasiteye kadar büyüyebilme

Uygun maliyetli kurulum ve işletim. Analogdan IP iletişim sistemlerine kolay geçiş imkânı. Dâhili uygulamalar, çağrı merkezi ve mobil çözümün yanı sıra sesli mesaj sistemi uygulamasını da imkân sağlar.

Tümleşik iletişim çözümü yeni KX-NS500, Panasonic'in kalitesinden ve teknoloji alanındaki saygınlığından yararlanmak isteyen tüm küçük veya orta ölçekli ticari işletmelere büyük bir bütçeye ihtiyaç duymadan gerekli imkânları sunmaktadır. 

KX-NS500, mobil bağlantı, dâhili sesli mesaj ve e-posta, anlık mesajlaşma ve ulaşılabilirlik bilgilendirmesi gibi zengin IP özellikleri sunan tümleşik bir iletişim sistemidir. Aynı zamanda, çağrı merkezleri için sunulan çözümler, mobil çözümler ve daha verimli işler için artırılmış müşteri memnuniyeti sağlamak için sesli mesaj sistemi sağlamaya yönelik dâhili uygulamalar da sunar. İşinizle beraber büyüyen sistem.

Standart bir özellik olarak, KX-NS500 arama sırasına göre müşterileri sesli yönlendirme aracılığıyla talepleri doğrultusunda ilgili bölüme veya operatöre bağlayabilir. Üstelik operatörün bulunmadığı zamanlarda müşterileri sesli mesaj bırakmaları için yönlendirir.

Zenginleştirilmiş sesli mesaj

KX-NS500 sesli mesaj sitemini, aynı anda 24 kanal üzerinden 400 saate kadar kayıt yapabilen bir sesli mesaj sistemine genişletebilmek mümkündür. Müşterilere yeni sesli mesajları olduğunda uyarı amaçlı bir e-posta gönderir. Bu mesajlar ayrıca ekli dosya veya yönlendirilmiş e-posta olarak da alınabilir. Kullanıcıların tüketicilerle vakit kaybetmeden iletişime geçmesini sağlayarak devamında mesaj bırakılmayan cevapsız çağrılar için de e-posta uyarısı gönderilebilir. Modern ve şık telefonlarla uyumludur. KX-NS500 ile Panasonic'in en son teknoloji ürünü masa telefonlarını, kablosuz terminallerini ve 3.parti ürün ve uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Projeleriniz için lütfen müşteri temsilcimizden fiyat isteyiniz.