Panasonic Telefon Santralleri Ankara servis ve satış noktası

Panasonic Telefon Santralleri


Panasonic KX-NS500 HIBRIT IP-PBX Telefon Santrali

http://www.telesistem.com.tr/Panasonic_KX_NS500_Telefon_Santrali-429.htm

Panasonic KX-NS500 ile yüksek kalitede iletişim imkânı. Küçük ve orta ölçekli ticari işletmeler için akıllı Hibrit PBX sistemi, Başlangıç olarak 6 analog dış hat, 16 analog ve 2 sayısal iç hat'dan ibarettir. İsteğe göre harici kart ve lisans eklemeleri ile 190 harici ve 288 dâhili kapasiteye kadar büyüyebilme.

Panasonic KX-HTS32 HIBRIT IP-PBX Telefon Santrali

http://www.telesistem.com.tr/Panasonic_KX_HTS32_Ip_Telefon_Santrali-430.htm

Panasonic KX-HTS32 Gelişmiş bir Hibrit IP-PBX Sistemi’dir. SMB Pazarı’nın büyüklüğünü tam olarak karşılamak için 24 dâhiliye kadar çıkabilen bir kapasiteye sahiptir. Bütün gerekli özelliklere sahipken bile maliyeti karşılanabilir. Panasonic KX-HTS32, SIP trunk'ı hazır bir Sistem’dir ve IP kullanımı için ayrı cihaz almak gerekmez.

Panasonic'te, servisin tatminkâr bir kullanıcı deneyimi için kritik olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, teknolojimiz satış öncesi ve sonrası uzman servisle desteklenir. Satın alma sürecinizi başlangıcından itibaren uzman tavsiyesiyle destekleyecek, tamamıyla işinizle alakalı kararlara varmanıza yardımcı olacağız. İster tarayıcılarımızın ve masa üstü cihazlarımızın yüksek hız, yüksek kalite ve yüksek çözünürlük özelliklerinden, isterse gelişmiş telefon sistemlerimizin dikkat çekici ses kalitesi ve kolay yapılandırmasından faydalanın, sitenin bu bölümü bizden beklediğiniz servise dair tam rehberlik sağlayacak. Bunun içinde, teknik destek ekibimizden teknik tavsiye alma ve indirme yolları bulunur.

Panasonic kx-ns500, panasonic kx-ns1000 pure ip, panasonic kx-hts32 pure ip, Panasonic kx-tde100, kx-tde200, Panasonic kx-ncp500, kx-ncp1000, kx-tda30 panasonic telefon santralleri Ankara. Panasonic Ankara.

TEKNIK DESTEK VE FİYAT TALEBİ İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYIN.