Multitek Diafon Sistemleri

Ankara Multitek, Görüntülü diyafon ankara, ankara multitek kapı diyafonu, kapı diyafonu ankara
Multitek Diafon Sistemleri

 

 

Multibus az enerji tüketen yeşil binalara uygun bir diafon sistemidir. ”bas konuş bırak dinle” değil otomatik konuşmalı sistemdir. Kablolaması çok basit olup, konuşmalı sistem 3 kablo ile, görüntülü sistem 4 kablo ile çalışmaktadır. 6 kat 40 daireye kadar olan binalarda, CAT5/CAT6/DT8 kablosu kullanarak veya eski binaların mevcut kablosunu kullanarak Multibus sistemini kurmak mümkündür.

 

Gerek bina içinde, gerekse sitelerde görüntü aktarımı için koaksiyel kablo gerektirmez. Sistemin santral ünitesi yoktur, sadece enerji kaynağı, kapı paneli ve monitörlerden oluşmaktadır.

Multitek RL-09M Renkli Villaset.Multitek RL-037M Renkli Villaset.Multitek CM-06DNKI Renkli Villaset.Multitek cm-06 DNKI S/B Villaset.Multitek M70 LCD Renkli Monitör.Multitek CM-02V15LCD Renkli Monitör.Multitek CM-02NLRM2-C Renkli Monitör.Multitek cm-02NLRM2 S/B Monitör.

 


Multitek Villasetler
Multitek Villasetler
Multitek Apartman Tipi İnterkom
Multitek Apartman Tipi İnterkom
 
Benzer Ürünler
Bticino Diafon Sistemleri Bticino Diafon Sistemleri Commax Diafon Sistemleri Commax Diafon Sistemleri Multitek Diafon Sistemleri Multitek Diafon Sistemleri
Alt Kategoriler
Multitek Apartman Tipi İnterkom Multitek Apartman Tipi İnterkom Multitek Villasetler Multitek Villasetler
Duyurularımız  
» Kamera Sistemi Yaptırmak İsteyenler Videoyu İzleyin
Telesistem Ankara